تابلو ترمووود

ترمووود--آراد-چوب-ایرانیان-1- تابلو ترمووود تابلو تبلیغاتی1

تابلو ترمووود

در این مقاله قصد داریم در ارتباط با تابلو ترمووود اطلاعاتی را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

هدف اصلی هر برند (فروشگاهی) معرفی کسب و کار و فروش محصولات خود می باشد. بر همین اساس تمامی کسب و کارها از ابتدای فعالیت خود درصدد طراحی تبلیغات مختلف در جهت مطرح شدن خود بوده اند تا با خلاقیت و ویژگی های آن بتوانند مشتری را جذب نمایند.

یکی از روش های رایج تبلیغات در دنیا، تبلیغات محیطی می باشد. هر شخصی این نوع تبلیغات را بار ها در طول روز در مکان های مختلف مشاهده نموده است. تبلیغات محیطی شامل بنر، تابلو فروشگاه، بیلبورد ها و… می باشد.

امروزه در سبک های جدید معماری، متریال های جدید ، با کیفیت بهتر و زیبایی بیشتر جای خود را به متریال های قدیمی داده اند. این تجدید متریال باعث ایجاد طرح های مدرن متعدد و زیبایی شده است که کاربرد های فراوانی در صنعت تبلیغات محیطی داشته اند. چوب ترمو (ترمووود) جزء متریال های جدید بوده که معماران با جای دادن آن در طراحی های خود (معماری سبک مدرن) زیبایی های خاصی را در سطح شهر به نمایش گذاشته اند.

ترمووود-آرادچوب-ایرانیان-2- تابلو ترمووود تابلو تبلیغاتی
ترمووود-آرادچوب-ایرانیان-2- تابلو ترمووود تابلو تبلیغاتی

متریال مناسب تابلو مغازه:

یکی از مهمترین راه های تبلیغات و معرفی کسب و کار هر فروشگاهی تابلو نصب شده در ورودی آن می باشد. هر چه این تابلو دارای طراحی زیبا تر و متن روی آن صریح و شیواتر باشد جذب مخاطب بهتری صورت می گیرد. چوب ترمو به دلیل خاصیت ضد آب و ضد پوسیدگی بودن و همچنین مقاومت بسیار بالایی که در حمله حشرات، کپک و قارچ ایجاد می کنند بهترین گزینه برای نصب تابلو می باشند. چوب ترمو علاوه بر خاصیت منحصر به فردی که دارد به دلیل وجود ظاهری گرم، مخاطب را به خود جذب می نماید.

طراحی-فروشگاه-آراد-چوب-ایرانیان-ترمووود-3
طراحی-فروشگاه-آراد-چوب-ایرانیان-ترمووود-3

پروفیل مخصوص تابلو تبلیغاتی:

پروفیل با ضخامت 16 و یا 19 بهترین انتخاب برای تابلو و یا نمای ساختمان می باشند. ضخامت کمتر از این پروفیل ممکن است در شرایط مختلف آب و هوایی به خوبی مقاومت نداشته باشد و باعث خرابی سازه شود همچنین ضخامت بیشتر از 19 به دلیل سنگین بودن و افزایش قیمت توصیه نمی گردد.

آراد-چوب-ایرانیان-1- املاک- تابلو تبلیغاتی مغازه- تابلو ترمووود
آراد-چوب-ایرانیان-1- املاک- تابلو تبلیغاتی مغازه- تابلو ترمووود

عوامل افزایش کیفیت و زیبایی تابلو :

2 نکته مهم برای افزایش کیفیت و جلوه تابلو وجود دارد.

نکته اول:

استفاده از رنگ های مخصوص جهت حفظ چوب های ترمو در برابر اشعه uv خورشید می باشد و بهتر است از رنگ های پایه روغن برای ماندگاری بیشتر استفاده شود.

نکته دوم:

استفاده از نور پردازی های مختلف که سبب افزایش زیبایی و ترغیب مشتری جهت ورود به مغازه می شود.

تابلو تبلیغاتب تابلو ترمووود آراد چوب ایرانیان 2
تابلو تبلیغاتب تابلو ترمووود آراد چوب ایرانیان 2

منبع: سایت آراد چوب ایرانیان www.awi.co.com

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید