آراد چوب ایرانیان

آراد-چوب-ایرانیان-ترمووود-ترمو

آراد چوب ایرانیان

شرکت آراد چوب ایرانیان وارد کننده رسمی چوب های ترمو از کشور ترکیه در ایران، فعالیت خود را با موضوع  ترموود و نمای چوبی ساختمان ، رنگ مخصوص چوب ترموود ، دکوراسیون داخلی ، تولید انواع ادوات چوب ، نصب چوب نما ، آلاچیق و کلبه چوبی پیش ساخته از سال ۱۳۸۸ آغاز نمود. این شرکت از ابتدا تا کنون با ارائه خدماتی با کیفیت متمایز ، تامین نیاز های مشتری  و با بکارگیری نیروهای متعهد و با سابقه موفق به ایجاد خانواده ای بزرگ از مشتریان و اخذ مدارک معتبر از اتحادیه اروپا گردیده است.

يكي از مهمترین اهداف آراد چوب ايرانيان ، خريد آسان و مطمئن مشتريان محترم در كمترين زمان و با مناسب ترين قيمت بوده، از اين رو اين شركت اولين فروشگاه اينترنتي چوب و لوازم مربوط به چوب در ايران را راه اندازي نموده است.

شركت آراد چوب ايرانيان جهت تسريع و تكميل فرآيند خريد، در سايت خود علاوه بر چوب ترمو و محصولات پيش ساخته با ترمو ، ابزار و ملزومات چوب اعم از گيره پروفيكس، پيچ رنگي، رنگ ترمو و….. را قرار داده است.

مشتريان محترم مي توانند با ورود به سايت اين شركت، از قسمت فروشگاه، لوازم مورد نياز خود را خريداري نموده و پرداخت خود را به صورت آنلاين و به راحتي انجام دهند.
همچنين در زمان هاي اعلام شده توسط اينستاگرام يا سايت اين شركت ، كد هاي تخفيف ويژه اي به مشتريان عزيز تعلق ميگيرد كه پس از انتخاب محصولات مورد نياز با اعمال آن كد ، مي توانند از تخفيفات ويژه برخوردار شوند.